Labas!

Susipažinkime

3/17/20211 min read


Su Tavimi sveikinuosi pirmą ir man beprotiškai svarbų kartą. Nuo šiandien dalinsiuosi savo istorijomis, kurias papasakosiu kūriniais, kurtais Tau ir galvojant apie Tave. Aš tiesiog dievinu vaikystę, kurioje dabar gyveni ir patiri pačius linksmiausius ir spalvingiausius savo gyvenimo nuotykius. Jei tik galėčiau – sekčiau paskui Tave net į pasaulio kraštą, kad tik patirčiau juos kartu. Aš tiesiog murkiu iš laimės, nes turiu galimybę būti šalia savaip - perduodama Tau pačius šilčiausius, mieliausius ir katiniškiausius linkėjimus, kokius tik galėčiau perduoti – Tau kurtais drabužiais ir aksesuarais.
Stengsiuosi džiuginti tave ant kiekvieno iš jų palikusi ką nors susijusio su manimi. Kiekvienu daiktu papasakodama Tau istoriją. Patikėk, nei vienas paveikslėlis, raštas ar spalva nėra parinkta atsitiktinai – visa tai turi prasmę. 
Drabužiai siūti iš audinių ir medžiagų, turinčių
labai svarbų pripažinimą -
OEKO-TEX® Standard 100 sertifikatą. Tai
reiškia, kad gaminiai yra visiškai saugūs ir patikimi,
pagaminti užtikrinant visus reikiamus saugumo reikalavimus.  Visi daiktai sukurti ir pagaminti šalyje, kurioje gyvenu aš – Lietuvoje. Kai kurie drabužiai net iki smulkiausių detalių. Siūti, dailinti, lyginti, lankstyti rūpestingomis rankomis, kad drabužis, kurį vilkėsi , būtų vertas Tavęs. Su didžiausia įmanoma meile ir šiluma, kurią neabejotinai jausi pamatęs, palietęs ir vilkėdamas. Aš nenoriu, kad drabužius, kuriuos sukūriau, vilkėtum tik progoms. Noriu, kad tie daiktai įgyvendintų mano misiją – keliautų kartu su Tavimi, matytų ir patirtų tai, ką patiri Tu, nes Tavo istorija unikali, įdomi ir stebuklinga. Kurkime ją kartu.
                                                                 

Su katiniška meile,
Milu